所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Height Off Base (Height of Fin) | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Aluminum |
| Thermal Resistance @ Natural | 16°C/W |
| Attachment Method | PC Pin |
| Shape | Rectangular |
| Width | 0.504" (12.80mm) |
| Length | 1.500" (38.1mm) |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package Cooled | TO-220 |
| Standard Package | 500 |
| Type | Board Level |
| Other Names | AE10852 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Rad Hardened | No |
| Body Material | Aluminum Alloy |
| Product Length (mm) | 38.1 mm |
| Product Depth (mm) | 12.8 mm |
| Product Height (mm) | 12.7 mm |
| Fin Style | Horizontal |
| Finish | Black Anodized |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话