所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Height Off Base (Height of Fin) | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Aluminum |
| Attachment Method | Press Fit |
| Shape | Rectangular |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 3W @ 60°C |
| Width | 0.504" (12.80mm) |
| Length | 0.591" (15.0mm) |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package Cooled | TO-220 |
| Standard Package | 1,000 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 14.0°C/W @ 200 LFM |
| Type | Board Level |
| Other Names | A10755 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Rad Hardened | No |
| Product Length (mm) | 15 mm |
| Product Depth (mm) | 12.8 mm |
| Product Height (mm) | 12.7 mm |
| Fin Style | Horizontal |
| Finish | Black Anodized |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| Terminal resis | 26 k/W |
| Use with | TO220 |
| Series | V8508 |
| Colour | BLACK |
| Opening | 5.7 mm |
| Height | 12.7 mm |
| Packaging | BOX |
| Automotive | NO |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话