所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10PowerSO |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 7.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | PowerSO |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Number of Inputs | 1 |
| Standard Package Name | PowerSO |
| Packaging | Tube |
| Minimum Input Voltage | -0.3 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 10 |
| Maximum Input Voltage | 7.3 |
| Matchcode | VB325SP-E |
| Unit Pack | 50 |
| Standard Leadtime | 19 weeks |
| MOQ | 400 |
| OL Detec.ad OFF | NY/N/NA/NAN |
| OL Detection | NANY/N/NA/NAN |
| V(op,max) | 380V |
| T(j,min) | -40°C |
| OL Detec.ad ON | NY/N/NA/NAN |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Voltage - Supply | 5.3 V ~ 24 V |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 10A |
| Package / Case | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Type | Low Side |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Electronic Ignition Drivers |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Maximum Power Dissipation | 125 W |
| Supply Voltage - Max | 7 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Frequency | 150 Hz |
咨询QQ
热线电话