所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | MLV |
| Voltage Rating DC | 18 V |
| Voltage Rating AC | 13 V |
| Clamping Voltage | 42 V |
| Peak Surge Current | 30 A |
| Surge Energy Rating | 0.1 J |
| Capacitance | 225 pF |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Mounting | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Case Width | 1.25 mm |
| Dimensions | 1.25 mm W x 2 mm L x 1.02 mm H |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Series | VC |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tradename | TransGuard |
| Product Length | 2.01 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 18 |
| Size Code | 0805 |
| Product Depth | 1.25 |
| Maximum AC Voltage Rating | 13 |
| Product Height | 1.02 |
| Varistor Voltage | 25.5 |
| Capacitance Value | 225pF |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Clamping Current | 1 |
| Clamping Voltage | 42 |
| Technology | Multilayer |
| Energy | 0.1 |
| Maximum Surge Current | 30 |
| Unit Pack | 10000 |
| MOQ | 10000 |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Clamping Current | 1 A |
| Energy | 0.1 Joule |
| AC Voltage Rating (Max) | 13 VAC |
| DC Voltage Rating (Max) | 18 VDC |
| Surge Current (Max) | 30 A |
| Varistor Voltage | 25.5 V |
| Product Length (mm) | 2.01 mm |
| Product Depth (mm) | 1.25 mm |
| Product Height (mm) | 1.02 mm |
| Voltage Tolerance | 10 |
| Lead Spacing | Not Required mm |
| Lead Style | Not Required |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话