所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 90 pF |
| Maximum AC Voltage Rating | 175 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 225 V |
| Clamping Current | 5 A |
| Maximum Surge Current | 400 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 275 V |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Product | MOV |
| Voltage Rating DC | 225 V |
| Voltage Rating AC | 175 V |
| Clamping Voltage | 410 V |
| Diameter | 7 mm |
| Peak Surge Current | 400 A |
| Surge Energy Rating | 7.3 J |
| Capacitance | 90 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Mounting | Radial |
| Packaging | Bulk |
| Case Diameter | 7 mm |
| Case Width | 6 mm |
| Current Rating | 5 A |
| Dimensions | 7 mm Dia. x 6 mm W |
| Lead Spacing | 5 mm |
| Series | VDRS |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Termination Style | Radial |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 225 |
| Product Diameter | 7 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 4.6 |
| Lead Pitch | 5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 175 |
| Product Height | 9 |
| Varistor Voltage | 275 |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Clamping Current | 5 |
| Clamping Voltage | 410 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 7.3 |
| Maximum Surge Current | 400 |
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 3000 |
咨询QQ
热线电话