所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 7343-31,D |
| Capacitance Value | 68 uF |
| Voltage | 16 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Case Code | D |
| Case Style | Molded |
| Equivalent Series Resistance | 0.6 Ohm |
| Product Length | 7.3 mm |
| Product Height | 2.8 mm |
| Product Depth | 4.3 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Construction | Flat |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
咨询QQ
热线电话