所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance | 330pF |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm) |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Standard Package | 2,000 |
| Thickness (Max) | 0.086" (2.18mm) |
| Package/Case | 1808 (4520 Metric) |
| Tolerance | ±5% |
| Features | Soft Termination, High Voltage |
咨询QQ
热线电话