所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 1808 |
| Mounting | Surface Mount |
| Capacitance Value | 330 pF |
| Voltage | 1000 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | C0G |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Construction | Flat |
| Product Length | 4.5 mm |
| Product Height | 1.7(Max) mm |
| Product Depth | 2.03 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 330 pF |
| Voltage Rating | 1 kV |
| Temperature Coefficient / Code | C0G (NP0) |
| Case Code - in | 1808 |
| Case Code - mm | 4520 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Product | General Type MLCCs |
| Package / Case | 1808 (4520 metric) |
| Series | VJ |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Dissipation Factor DF | 0.1 |
| Type | Commercial SMD MLCCs |
咨询QQ
热线电话