所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 8000 |
| MOQ | 8000 |
| Series | * |
| Standard Package | 8,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Lens Style/Size | Round with Flat Top, 2.4mm |
| Color | Orange |
| Viewing Angle | 60° |
| Wavelength - Dominant | 600nm |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 5.6mcd |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 610nm |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Current - Test | 2mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Height | 1.85mm |
| Lens Type | Clear |
咨询QQ
热线电话