所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Material | Zinc Alloy |
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Connection Port Thread | Rc 1/8 |
| Control Mechanism | Push Button |
| Function | 3/2 |
| Manufacturer Series | VM100 |
| Maximum Flow Rate | 124.81NL/min |
| Maximum Operating Pressure | 1 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Thread Size | 1/8 in |
| Thread Standard | Rc |
| Operating Pressure Max | :1MPa |
| Operating Pressure Min | :-100kPa |
| Operating Temperature Min | :-5°C |
| Connection Size | :0.125" |
| Operating Temperature Max | :60°C |
| Valve Type | :Flow Control |
| Actuator Type | :Pushbutton - flush |
| External Length / Height | :44mm |
| External Width | :25mm |
| Fluid Temperature Max | :60°C |
| Fluid Temperature Min | :5°C |
| Internal Depth | :17m |
| Material | :Zinc |
| Operating Temperature Range | :-5°C to +60°C |
| Pressure Max | :9.9bar |
| Weight (kg) | 0.95 |
| Tariff No. | 84123100 |
咨询QQ
热线电话