所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Data Rate | 12Mbit/s |
| Dimensions | 7 x 7 x 1.4mm |
| Height | 1.4mm |
| Length | 7mm |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Transceivers | 2 |
| Package Type | LQFP |
| Pin Count | 48 |
| Power Supply Type | Analogue |
| Protocols Supported | USB 1.1, USB 2.0 |
| Typical Single Supply Voltage | 3.3 V |
| Width | 7mm |
| Case | LQFP48 |
| Flash memory capacity | 64kB |
| Kind of architecture | Harvard 8bit |
| Multiplicity | 1 |
| Integrated circuit type | Vinculum USB controller |
| Gross weight | 0.62 g |
| Operating temperature | -40...85°C |
| SRAM memory capacity | 4kB |
| Mounting | SMD |
| Collective package [pcs] | 2000 |
| spg | 2000 |
| 收发器数目 | 2 |
| 最高工作温度 | +70 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 协议支持 | USB 1.1,USB 2.0 |
| 数据速率 | 12Mbps |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | 0 °C |
| 高度 | 1.4mm |
| 典型单电源电压 | 3.3 V |
| 宽度 | 7mm |
| 封装类型 | LQFP |
| 引脚数目 | 48 |
| 长度 | 7mm |
| 尺寸 | 7 x 7 x 1.4mm |
咨询QQ
热线电话