所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Controller |
| Protocol | USB |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Standards | USB 2.0 |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 25mA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 250 |
| Interface | SPI, UART |
| Package/Case | 48-LQFP |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Supply Current | 25 mA |
| Product Category | USB Interface IC |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | LQFP-48 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | USB Host Controllers |
| Series | VNC1 |
| Brand | FTDI |
| Data Rate | 480 Mb/s |
| Speed | High-Speed |
| Standard | USB 2.0 |
| Type | Host Controller |
咨询QQ
热线电话