所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3IPAK |
| Type | Low Side |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Output Current | 3.5 A |
| Supply Current | 0.1 mA |
| Maximum Power Dissipation | 35000 mW |
| Switch On Resistance | 0.12(Max) Ohm |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | IPAK |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Width | 2.4(Max) |
| Standard Package Name | IPAK |
| Package Height | 6.2(Max) |
| Supply Current | 0.1 |
| Packaging | Tube |
| Switch On Resistance | 0.12(Max) |
| Tab | Tab |
| PCB | 3 |
| Package Length | 6.6(Max) |
| Maximum Power Dissipation | 35000 |
| Minimum Output Current | 3.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Matchcode | VND3NV04-1-E |
| Unit Pack | 75 |
| Standard Leadtime | 42 weeks |
| MOQ | 3000 |
| OL Detec.ad OFF | NY/N/NA/NAN |
| OL Detection | NANY/N/NA/NAN |
| Channels | 1 |
| V(op,max) | 45V |
| T(j,min) | -40°C |
| OL Detec.ad ON | NY/N/NA/NAN |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| I(lim,min)/Ch | 3.5A |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| T(j,max) | 150°C |
| R(on,typ)/Ch | 120mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | I-Pak |
| On-State Resistance | 120 mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 5A |
| Package / Case | TO-251-3 Long Leads, IPak, TO-251AB |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Product | MOSFET Gate Drivers |
| Product Category | Gate Drivers |
| Rise Time | 250 ns |
| Mounting Style | Through Hole |
| Power Dissipation | 35 W |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Configuration | Single |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Fall Time | 250 ns |
咨询QQ
热线电话