所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3DPAK |
| Type | Low Side |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage Range | 45(Max) V |
| Minimum Output Current | 3.5 A |
| Supply Current | 0.1 mA |
| Maximum Power Dissipation | 35000 mW |
| Switch On Resistance | 0.12(Max) Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Power Switch ICs - Power Distribution |
| RoHS | RoHS Compliant |
| On Resistance (Max) | 120 mOhms |
| Supply Current (Max) | 0.1 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TO-252 |
| Output Current | 3.5 A |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Supplier Package | DPAK |
| EU RoHS | Compliant |
| Standard Package Name | DPAK |
| Supply Current | 0.1 |
| Switch On Resistance | 0.12(Max) |
| Maximum Power Dissipation | 35000 |
| Minimum Output Current | 3.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | VND3NV04TR-E |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 42 weeks |
| MOQ | 2500 |
| OL Detec.ad OFF | NY/N/NA/NAN |
| OL Detection | NANY/N/NA/NAN |
| Channels | 1 |
| V(op,max) | 45V |
| T(j,min) | -40°C |
| OL Detec.ad ON | NY/N/NA/NAN |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| I(lim,min)/Ch | 3A |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| T(j,max) | 150°C |
| R(on,typ)/Ch | 120mOhm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | D-Pak |
| On-State Resistance | 120 mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 5A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | MOSFET Gate Drivers |
| Number of Drivers | 1 |
| Maximum Turn-On Delay Time | 90 ns |
| Maximum Turn-Off Delay Time | 450 ns |
| Shutdown | Yes |
| Rise Time | 250 ns |
| Fall Time | 250 ns |
咨询QQ
热线电话