所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 36PowerSSO EP |
| Type | H-Bridge Motor Driver |
| Operating Supply Voltage | 5.5 to 18 V |
| Maximum Operating Current | 8 mA |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Load | 5.5 V ~ 18 V |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 |
| Current - Output | 30A |
| Voltage - Supply | 5.5 V ~ 18 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (1) Single |
| Package/Case | 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 3 mA |
| Product | Fan / Motor Controllers / Drivers |
| Output Current | 30 A |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Series | VNH5050A-E |
| Brand | STMicroelectronics |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Outputs | 1 |
| Package / Case | PowerSSO-36 TP |
咨询QQ
热线电话