所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Sensor Output | :NPN |
| Supply Voltage DC Min | :10V |
| Supply Voltage DC Max | :40V |
| Body Material | :Polysulphone |
| Connection Size | :3/8" |
| Current Rating | :200mA |
| Operating Pressure Range | :0bar to 10bar |
| Port Style | :PT |
| Weight (kg) | 0.086 |
| Tariff No. | 85365005 |
咨询QQ
热线电话