所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Phases | :Single |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | :100V |
| Forward Current If(AV) | :4A |
| Forward Voltage VF Max | :1.1V |
| Bridge Rectifier Case Style | :SIP |
| No. of Pins | :4 |
| Diode Mounting Type | :Through Hole |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :150°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +150°C |
| Weight (kg) | 0.007 |
| Tariff No. | 85044090 |
咨询QQ
热线电话