所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6X2SON |
| Mounting | Surface Mount |
| Pin Count | 6 |
| Family | VSP1000 |
| Operating Temperature | 0 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | X2SON |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 0.35 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Package Width | 1 |
| PCB | 6 |
| Package Length | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Amplifier Type | Buffer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 210MHz |
| Supplier Device Package | 6-SON (1x1) |
| Current - Supply | 2mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 10 V ~ 16 V |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 296-36873-1 |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Product Category | Special Purpose Amplifiers |
| Series | VSP1000 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | 0 to 85 |
| Package | Pins | SON (DSF) | 6 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 5000 | LARGE T&R |
| Rating | Catalog |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | 0 to 85 |
| Resolution | |
| Package Group | SON |
| Supply Voltage(s) | 14 |
| SNR | |
| Datasheet | SBES023B |
| Gain | 0.999 |
| Pd | 20 |
| Special Function | |
| Samples/Sec | |
| Number of Channels | 1 |
| HiRel | |
| Output Data Format | Analog |
| Brand | Texas Instruments |
| Pd - Power Dissipation | 20 mW |
| Output Type | Analog |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话