所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48TQFP |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Interface Type | Serial (3-Wire) |
| Resolution | 10 Bit |
| Sampling Rate | 28000 ksps |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3|3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package | Trays |
| Number of ADCs | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Sampling Rate | 28000 |
| Maximum Input Voltage Range | 1V |
| Package Width | 7.2(Max) |
| PCB | 48 |
| Screening Level | Industrial |
| Type | CCD |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Supplier Package | TQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 75 |
| Package Length | 7.2(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.8|2.7 |
| Pin Count | 48 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Packaging | Tray |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.3|3.6 |
| Resolution | 10 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 10 |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Supplier Device Package | 48-TQFP (7x7) |
| Power (Watts) | 130mW |
| Number of Channels | 1 |
| Package/Case | 48-TQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Product Category | Video A/D Converter ICs |
| Conversion Rate | 21000 KSPS, 28000 KSPS |
| Series | VSP10T21 |
| Unit Weight | 0.004938 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Package / Case | TQFP-48 |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Number of Converters | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -20C to 75C |
| Package Type | TQFP |
| Sample Rate | 28000 KSPS |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Input Voltage Range | 1 V |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.8/2.7 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.3/3.6 V |
| Analog Front End Type | CCD |
| Analog Front End Category | Video |
| Number of ADC's | 1 |
咨询QQ
热线电话