所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 33 |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.1 (1/10) |
| Product Depth | 5.99 |
| Type | Network |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Product Length | 4.9 |
| Product Height | 1.63 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 1 |
| Tolerance | 2% |
| Number of Resistors | 8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Circuit Designator | ISOL |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.64 |
| Technology | Thin Film |
| Number of Terminals | 16 |
| Package/Case | QSOP |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.069" (1.76mm) |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 16 |
| Standard Package | 2,500 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistor Values | 33 Ohms |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | VSSR |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Case Length | 4.9 mm |
| Power per Element | 0.1 W (1/10 W) |
| Case Height | 1.63 mm |
| Lead Spacing | 0.64 mm |
| Case Width | 3.91 mm |
| Product Type | Networks |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话