所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.069" (1.76mm) |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Standard Package | 98 |
| Tolerance | ±2% |
| Other Names | VSSR16-33-GI |
| Package/Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话