所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | Networks |
| Circuit Type | Bussed |
| Number of Resistors | 8 |
| Resistor Values | 33 Ohms |
| Tolerance | 5 % |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Dimensions | 3.91 mm W x 4.9 mm L x 1.63 mm H |
| Lead Spacing | 0.64 mm |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | QSOP-24 |
| Power per Element | 0.1 W (1/10 W) |
| Series | VSSR |
| Factory Pack Quantity | 98 |
| Voltage Rating | 50 V |
| Part # Aliases | VSSR1603330JT |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | レジスタネットワークおよびアレイ |
| 製品タイプ | Networks |
| 回路タイプ | Bussed |
| 抵抗器数 | 8 |
| 抵抗値 | 33 Ohms |
| 公差 | 5 % |
| 温度係数 | 100 PPM / C |
| ピン数 | 16 |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 125 C |
| 寸法 | 3.91 mm W x 4.9 mm L x 1.63 mm H |
| リード間隔 | 0.64 mm |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ化 | Tube |
| パッケージ/ケース | QSOP-24 |
| 成分当たりの電力 | 0.1 W (1/10 W) |
| シリーズ | VSSR |
| 工場パックの数量 | 98 |
| 定格電圧 | 50 V |
| 別の部品番号 | VSSR1603330JT |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Height | 0.069" (1.76mm) |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Standard Package | 98 |
| Other Names | VSSR16-33-JI |
| Package/Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case Length | 4.9 mm |
| Case Height | 1.63 mm |
| Case Width | 3.91 mm |
咨询QQ
热线电话