所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | QSOP |
| Number of Resistors | 12 |
| Number of Terminals | 24 |
| Power Rating | 1.4 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thin Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 33 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Height | 0.069" (1.76mm) |
| Size / Dimension | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| Number of Pins | 24 |
| Tolerance | ±5% |
| Other Names | VSSR24-33-JI |
| Package/Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistor Values | 33 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 55 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Lead Spacing | 0.64 mm |
| Voltage Rating | 50 V |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Length | 8.66 mm |
| Power per Element | 0.1 W (1/10 W) |
| Case Height | 1.63 mm |
| Series | VSSR |
| Case Width | 3.91 mm |
| Product Type | Networks |
| RoHS | In Transition |
咨询QQ
热线电话