SEIKO INSTRUMENTS
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency | :32.768kHz |
| Frequency Tolerance | :± 20ppm |
| Load Capacitance | :12.5pF |
| Frequency Stability | :- |
| Operating Temperature Min | :-10°C |
| Operating Temperature Max | :60°C |
| Crystal Mounting Type | :Through Hole |
| Crystal Case Type | :Cylinder |
| No. of Pins | :2 |
| Accuracy | :± 20ppm |
| Operating Temperature Range | :-10°C to +60°C |
| Output Frequency | :32.768kHz |
| Resonator Case | :Radial Leaded |
| Series | :VT-200 |
| Type | :Crystal Oscillator |
| Weight (kg) | 0.000052 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话