所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage-Channel 1 | 15 VDC |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Series | VTB |
| Input Voltage Range | 38 VDC to 63 VDC |
| Product | Isolated |
| Output Type | DC |
| Height | 33 mm |
| Mounting Style | Chassis |
| Width | 96 mm |
| Length | 160 mm |
| Output Current-Channel 1 | 2.7 A |
| Output Power | 41 W |
| RoHS | In Transition |
咨询QQ
热线电话