所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | 05400740070 80610252043 |
| Features | Self Extinguishing |
| Shrink Temperature | 175°C |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 0.125" (3.2mm) |
| Material | Fluoroelastomer |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Inner Diameter - Supplied | 0.250" (6.4mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 4.750 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话