所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resettable Fuses |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Current Rating | 100 A |
| Resistance | 0.03 Ohms |
| Maximum Voltage DC | 16 V |
| Hold Current | 2.1 A |
| Mounting Style | Strap |
| Termination Style | Axial |
| Trip Current | 4.7 A |
| Series | VTP |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Current Rating (Max) | 100 A |
| Maximum Voltage | 16 VDC |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Type | PolySwitch Resettable Fuses |
| Current - Max | 100A |
| Voltage - Max | 16V |
| Time to Trip | 5s |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.1A |
| Standard Package | 1,000 |
| R Min/Max | 0.018 ~ 0.030 Ohm |
| Other Names | RF0252-000 |
| Current - Trip (It) | 4.7A |
| Package/Case | Strap |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Current Rating - Max | 100 A |
咨询QQ
热线电话