所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Power Rating | :50VA |
| Transformer Mounting | :Chassis |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| AC Power | :50VA |
| External Depth | :83mm |
| External Length / Height | :75mm |
| External Width | :67mm |
| Multiple Output Voltages | :0-115-230V |
| Transformer Fixing Style | :Frame |
| Transformer Type | :Auto |
| Weight | :0.7kg |
| Weight (kg) | 0.7 |
| Tariff No. | 85043180 |
咨询QQ
热线电话