所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Range | :MAGNECRAFT - W199 Series |
| Coil Voltage | :120VAC |
| Contact Current | :40A |
| Contact Voltage VAC | :600V |
| Contact Voltage VDC | :28V |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| Coil Resistance | :290ohm |
| Weight (kg) | 0.222 |
| Tariff No. | 85364110 |
咨询QQ
热线电话