所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Application Category | gG |
| Body Material | Ceramic |
| Bottle Fuse Size | D02 |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 50 kA @ 500 V ac |
| Current Rating | 25A |
| Gauge/Cap Colour | Yellow |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Voltage Rating | 400 V ac |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| 瓶式熔断器尺寸 | D02 |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 量规/盖颜色 | 黄色 |
| 额定电流 | 25 A |
| 额定电压 | 400 V ac |
| 应用类别 | GG |
| 断路能力 于最大电压 R | 50 @ 500 V 交流 kA |
| 主体材料 | 陶瓷 |
咨询QQ
热线电话