所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Capacitor Arrays & Networks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 1000 pF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Number of Elements | 4 |
| Case Length | 1.6 mm |
| Case Width | 3.2 mm |
| Case Height | 1.35 mm |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Series | WxA |
| Capacitance - nF | 1 nF |
| Capacitance - uF | 0.001 uF |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
咨询QQ
热线电话