所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of ADCs | 1 |
| Number of DACs | 1 |
| ADC/DAC Resolution | 13 |
| Mounting | Surface Mount |
| Sampling Rate | 8 |
| Package Width | 5.3 |
| PCB | 20 |
| Screening Level | Industrial |
| Type | Voiceband |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SSOP |
| Standard Package Name | SSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 7.2 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 20 |
| Package Height | 1.75 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Resolution (Bits) | 13 b |
| Standard Package | 2,000 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Package/Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
咨询QQ
热线电话