所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Resolution (Bits) | 13 b |
| Standard Package | 1,000 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 20-SOP |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Type | PCM |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话