所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Stations |
| Type | Digital, Iron, Stand, Cleaner |
| Watts | 100 W |
| Maximum Temperature | + 1022 F |
| Cable Type | US Cord Included |
| Description/Function | Digital hot air station |
| Input Voltage | 110 V |
| Size | 340 in x 280 in x 150 in |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Unit Weight | 3893.584 lbs |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话