所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage-Channel 1 | 12 VAC |
| Product Category | Plug-In AC Adapters |
| Factory Pack Quantity | 20 |
| Commercial/Medical | Commercial |
| Region | North America |
| Unit Weight | 8.000001 oz |
| DC Output Cord Length | 6 ft |
| Mounting Style | Wall |
| Input Voltage Range | 120 VAC |
| Output Current-Channel 1 | 0.2 A |
| DC Output Connector | 2.1 mm Barrel Plug |
| Output Power Rating | 4 W |
| AC Plug included/required | Included |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage VAC | :120VAC |
| Output Voltage VAC | :12VAC |
| Output Current | :200mA |
| Output Power | :2.4W |
| Input Voltage | :120VAC |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Connector | :2.1mm x 5.5mm x 11mm |
| Output Current Max | :200mA |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85044090 |
| Voltage - Output per Connector | 12VAC |
| Transformer Type | Linear, Unregulated |
| Form | Wall Mount - North America/Japan - 2 Prong |
| Current - Output | 200mA |
| Polarization | Positive Center |
| Efficiency | 80% |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Input | 120VAC |
| Power - Output | 2W |
| Other Names | 237-1880 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand/Series | WAUSeries |
| Configuration | Enclosed |
| Current,Output | 0.20A |
| Current,Primary | 45mAMax. |
| Dimensions | 60×43×39mm |
| Frequency | 60Hz |
| Temperature,Operating | -10to40°C |
| Type | WallPlug |
| Voltage,Input | 120VAC |
| Voltage,Output | 12VAC |
| Voltage,Primary | 120VAC |
| Voltage,Secondary | 12VAC |
咨询QQ
热线电话