所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 500 |
| MOQ | 500 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin over Nickel |
| Current Rating | 4A |
| Gender | Female |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Contacts | 8 |
| Termination Method | Solder |
| Voltage Rating | 24 V ac, 34 V dc |
| rohs | Compliant |
| 连接器类型 | 母座 |
| 主体向性 | 直角 |
| 最高工作温度 | +80°C |
| 安装类型 | 通孔 |
| 最低工作温度 | -30°C |
| 端接方法 | 焊接 |
| 额定电流 | 4A |
| 触点材料 | 黄铜 |
| 触点数目 | 8 |
| 触点电镀 | 锡镀镍 |
| 额定电压 | 24 V 交流,34 V 直流 |
咨询QQ
热线电话