所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| American Wire Gauge | 30 |
| Cable Shape | Single Core |
| Conductor Material | Silver Plated Copper |
| Core Strands | 1/0.254 mm |
| Cross Sectional Area | 0.05 mm |
| Insulation Material | PTFE |
| Length | 250m |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -90°C |
| Number of Strands | 1 |
| Outer Diameter | 0.58mm |
| Resistant To | Flame |
| Sheath Colour | Black |
| Shield Type | Unshielded |
| Size of Strands | 0.254 mm |
| Voltage Rating | 350 V |
咨询QQ
热线电话