所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Specialty Fuses |
| RoHS | No |
| Product Type | Bolt Down Fuse Strip |
| Body Style | Non-Housing Fuses |
| Current Rating | 1 A |
| Voltage Rating DC | 32 V |
| Mounting Style | Stud |
| Termination Style | Bolt Down |
| Fuse Size / Group | Telepower |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Series | WER |
| Type | Bolt Down Fuse Strip |
| Product | Specialty Fuses |
| Factory Pack Quantity | 20 |
| Part # Aliases | WER-1 |
| Unit Weight | 0.016000 oz |
| Standard Pack: | 20 |
咨询QQ
热线电话