所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56QFN EP |
| Protocols Supported | IEEE 802.3|IEEE 802.3u|IEEE 802.3ab |
| Type | Transceiver |
| Maximum Data Rate | 1000 Mbps |
| Power Supply Type | Triple |
| Minimum Dual Supply Voltage | 0.98|1.71|3 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | 1.12|2.015|3.6 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | QFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Height | 0.83 |
| Typical Dual Supply Voltage | 1.8|3.3 |
| Package Width | 8 |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 56 |
| Package Length | 8 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Minimum Dual Supply Voltage | 0.98|1.71|3 |
| Maximum Dual Supply Voltage | 1.12|2.015|3.6 |
| Pin Count | 56 |
| Lead Shape | No Lead |
| Packaging | Reel |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T |
| Maximum Power Dissipation | 1.5 W |
| Part # Aliases | 896255 |
| Series | 82567LM |
| Data Rate | 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QFN-56 |
| Supply Voltage - Min | 0.98 V |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Width | 8 mm |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Brand | Intel |
| Standard | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Length | 8 mm |
| Interface Type | GLCI, LAN, LCI |
| Pd - Power Dissipation | 1.5 W |
咨询QQ
热线电话