所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T |
| Part # Aliases | 896261 |
| Series | 82567V |
| Data Rate | 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QFN-56 |
| Supply Voltage - Min | 0.98 V |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Type | Gigabit Ethernet PHY |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Width | 8 mm |
| Brand | Intel |
| Standard | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Length | 8 mm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Interface Type | GLCI, LAN, LCI |
咨询QQ
热线电话