所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| External Width | :267mm |
| External Height | :370mm |
| Power Rating | :3kW |
| Supply Voltage | :240V |
| Depth Max | :370mm |
| Depth Min | :175mm |
| External Length / Height | :370mm |
| Fan Flow Rate | :83l/s |
| Flow Rate | :83l/s |
| Flow Rate Max | :300l/s |
| Flow Rate Min | :83l/s |
| Frequency | :50Hz |
| Material | :Polycarbonate |
| Output Power | :3kW |
| Temperature Rise | :30°C |
| Weight | :2.93kg |
| Weight (kg) | 4.3 |
| Tariff No. | 84145980 |
咨询QQ
热线电话