所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | No |
| Capacitance | 1500 pF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Termination Style | Radial |
| Capacitance - nF | 1.5 nF |
| Capacitance - uF | 0.0015 uF |
| Case Diameter | 12 mm |
| Lead Spacing | 7.5 mm |
| Series | WKO |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Type | Radial Leads |
咨询QQ
热线电话