所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Product Category | Audio D/A Converter ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Resolution (Bits) | :24bit |
| Sampling Rate | :192kSPS |
| Input Channel Type | :Differential |
| Supply Voltage Range | :2.97V to 5.5V |
| Digital IC Case Style | :SSOP |
| No. of Pins | :28 |
| Data Interface | :Serial, SPI |
| Supply Current | :26mA |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| IC Case Style | :SSOP |
| No. of DACs | :2 |
| Operating Temperature Range | :-25°C to +85°C |
| Output Type | :Voltage |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Supply Voltage Min | :2.97V |
| Supply Voltage Range - Analogue | :3.3V to 5V |
| Supply Voltage Range - Digital | :3.3V to 5V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.00051 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话