所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 1.42 V to 3.6 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Audio A/D Converter ICs |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Packaging | Tray |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-32 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 1.42 V |
| Resolution | 16 bit to 32 bit |
| Number of Converters | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话