所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Audio A/D Converter ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-32 |
| Packaging | Tray |
| Factory Pack Quantity | 640 |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.6 V |
| Resolution | 24 bit |
| SNR | 109 dB |
| Number of ADC Inputs | 2 |
| Power Consumption | 1 mW |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| THD plus Noise | - 74 dB |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Supply Voltage - Min | 1.8 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话