所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Conversion Rate | 96 KSPs |
| Product Category | Audio D/A Converter ICs |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Converters | 2 |
| Packaging | Reel |
| SNR | 98 dB |
| Interface Type | Serial |
| Package / Case | QFN-32 |
| Factory Pack Quantity | 3500 |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Resolution | 24 bit |
| Number of DAC Outputs | 4 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Resolution (Bits) | :24bit |
| Sampling Rate | :96kSPS |
| Input Channel Type | :Serial |
| Supply Voltage Range | :1.8V to 3.6V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :32 |
| Data Interface | :2 Wire, 3 Wire, Serial |
| Supply Current | :5.1mA |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| IC Case Style | :QFN |
| No. of Channels | :2 |
| No. of DACs | :2 |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Supply Voltage Min | :1.42V |
| Supply Voltage Range - Analogue | :1.8V to 3.6V |
| Supply Voltage Range - Digital | :1.8V to 3.6V, 1.42V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000263 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话