所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Wire Ducting |
| RoHS | No |
| Type | Front and reer duct with snap-on Cover |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Duct External Height | 2018.2 mm |
| Life | Obsolete |
| Rack Units | 45 U |
| Color | Black |
| Mounting | Rack |
| Height | 83.00 in |
| Access | Slotted Wall - Sides |
| Width | 4.00" |
| Depth | 5.00"- Front, 5.00"- Rear |
| Cover Type | Front & Rear Covers, Removable |
| Cable Management Type | FINGER DUCT |
| Cable Mgt Mounting | VERTICAL |
咨询QQ
热线电话