所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| External Height | :50mm |
| External Width | :50mm |
| Sign Colour | :Black / Yellow on White |
| Sign Type | :Hazard |
| Sign Legend | :Risk of Electric Shock ISO Symbol |
| Sign Material | :Vinyl |
| External Length / Height | :50mm |
| Pack Quantity | :10 |
| Weight (kg) | 0.006 |
| Tariff No. | 39199000 |
咨询QQ
热线电话