所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Antenna Connector Type | Chip |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Sensitivity | - 83 dBm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Output Power | 17 dBm |
| Interface Type | GPIO, UART, USB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Class | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Dimensions | 35.8 mm x 14.5 mm x 2.3 mm |
咨询QQ
热线电话