所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Power - Output | 17dBm |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Packaging | Cut Strip |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Sensitivity | -86dBm |
| Standard Package | 500 |
| Modulation or Protocol | Bluetooth v2.1+EDR, class 1 |
| Frequency | 2.4GHz |
| Other Names | 1446-1022 |
| Package/Case | Module |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Antenna Connector Type | Chip |
| Dimensions | 35.75 mm x 14.5 mm x 2.6 mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Interface Type | UART, USB |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Class | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | Module |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话